Шість шкіл Дніпропетровщини відібрали для пілотного проєкту «Інформатика NewG»

17:00, 21 июл 2022 , Новости Каменского
Шість шкіл Дніпропетровщини відібрали для пілотного проєкту «Інформатика NewG»

Ще до початку повномасштабної війни у Міністерстві цифрової трансформації анонсували проєкт оновлених уроків інформатики у школах «Інформатика NewG», завдання якого – зробити уроки інформатики цікавими та зрозумілими для школярів.

Як повідомили в Мінцифри, бажання долучитися до пілотного проєкту виявили 405 закладів освіти, а координаційна рада відібрала 50 закладів загальної середньої освіти, які відповідали вимогам.

Серед них:

  • 14 закладів – із сіл, селищ і селищ міського типу;
  • 17 закладів – із міст;
  • 13 закладів – з обласних центрів; 
  • 6 закладів – зі столиці. 

Зокрема, для участі у пілотному проєкті відібрали шість навчальних закладів Дніпропетровщини: 

  1. Навчально-виховний комплекс № 144 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» м. Дніпро (1-4 класи).
  2. Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 122 м. Кривий Ріг (5-6 класи).
  3. Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N9 м. Павлоград (7-9 класи).
  4. Радушненський ліцей смт Радушне (7-9 класи).
  5. Середня загальноосвітня школа №8 м. Дніпро (7-9 класи).
  6. Ліцей № 6 м. Новомосковськ (10-11 класи).

Повний перелік відібраних для пілотного проєкту закладів можна знайти за  посиланням.

Новий навчальний курс стартує 1 вересня 2022 року. Після доопрацювання та вдосконалення розроблені ресурси планують масштабувати на всі заклади загальної середньої освіти з 1 вересня 2023 року, також вони будуть у вільному доступі для всіх українців. 

Оновлені уроки інформатики допоможуть понад 4 млн школярів здобути сучасні знання в новому цифровому світі, підкреслюють в  Мінцифри.

«Це частина нашої реформи IT-освіти на шкільному рівні. Інформатика навчить дітей використовувати інтернет для розвитку та досягнення цілей. Допоможе аналізувати, відрізняти правдиву інформацію від неправдивої, знаходити освітні курси та роботу. А не просто пояснить, що ноутбук – це ноутбук, а щоб увімкнути комп'ютер, кнопку потрібно натиснути тут.

Після пілоту ми масштабуємо навчальний курс на всі школи України, і 4 млн школярів навчаться цифрової грамотності. Важливо, що кожен українець також отримає доступ до уроків інформатики та зможе прокачати свої знання», – зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Проєкт реалізовано в межах реформи IT-освіти за ініціативи Мінцифри та МОН. Він впроваджується в рамках програми EU4DigitalUA, а саме її другого компоненту «Інституційне зміцнення та розвиток потенціалу» (FIIAPP) і фінансується Європейським Союзом.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых