Промислові підприємства через відключення електроенергії планують переводити на роботу в нічну зміну
Енергосистему України не вдасться повернути у режим цілодобової роботи без обмежень, принаймні до весни. Отже усім українцям доведеться навчитися жити в умовах відключення електроенергії. А промисловим підприємствам доведеться скласти такий графік роботи, щоби зазнати якомога менших втрат. Кабмін пропонуватиме підприємствам перейти на роботу в нічну зміну.
Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.
За словами голови Кабміну, уряд розробляє черговість відновлення цілодобового споживання. Промислові підприємства йдуть у цій черзі третіми - після об'єктів критичної інфраструктури та об'єктів, що забезпечують боєздатність армії.
"Розуміємо, що така розстановка пріоритетів може викликати питання у бізнесу. Тому розробляємо рекомендації для промислового сектору, зокрема про часткове або повне переведення діяльності підприємств у нічні зміни", - зауважив прем'єр.
Вночі, як відомо енергоспоживання різко знижується через те, що більшість людей відпочиває. Отже, вивільняється "ніша" для енергоспоживання. І цю нішу цілком могли б зайняти промислові підприємства, перенісши своє виробництво на нічний час. Таким чином вони могли би зберегти обсяги виробництва і, водночас, не перевантажувати енергосистему.
Крім того, очільник уряду обіцяє, що Міненергетики спільно з НКРЕКП, Антимонопольним комітетом та владою на місцях будуть реагувати на заяви громадян, що стосуються несправедливого розподілу енергії, зокрема, порушення пріоритетності енергоживлення споживачів.
Нагадаємо, в Міненерго розробили черговість відновлення нормального електропостачання. Населенню відновлюватимуть цілодобове живлення у четверту чергу.
Популярное
19:09, 9 июл 2024
У Кам’янському завершили реставрацію культової скульптури- оригінальної статуї Прометея
15:21, 4 июл 2024
15:10, 17 сен 2024
У Кам’янському районі зловмисник силомиць вивіз працівника заправки з робочого місця і побив
18:49, 27 июн 2024
Топ обсуждаемых
07:00, 9 янв 2025
КОММЕНТАРИИ — 0