Нетверезий Павелко намагався вигнати Суркісів з VIP-ложі, але був побитий, – Печерний про матч з Португалією
Глава профспілки футболістів Олег Печерний розповів про бійку між головою УАФ Андрієм Павелко та братами Суркісами під час матчу Україна – Португалія.
За його словами, ініціатором бійки виступив Павелко, повідомляє UAportal з посиланням на prosports.
"Павелко у нетверезому стані почав чіплятися до шановних людей – братів Григорія та Ігоря Суркісів (почесному члену УЄФА і президенту київського "Динамо" - ред.)", колишньому прем'єр-міністру країни Валерію Пустовойтенку. Навіщось спробував їх вигнати з VIP-ложі, але отримав гідну відповідь в морду. Але Павелко не заспокоївся і повернувся продовжити розборки разом з кримінальним авторитетом на прізвисько "Нарик" (Олександр Петровський – ред.), - розповів Печерний.
За його словами, в конфлікт довелося втрутитися правоохоронцям і так бійка припинилася.
Також глава профспілки футболістів зазначив, що інформація про бійку дійшла до президента України Володимира Зеленського та Павелко довелося дзвонити йому, виправдовуватися і вибачатися.
"Тепер напевно цю неприємну історію замнуть. Але ось Ігор з Григорієм Суркіси навряд чи просто так все забудуть", – додав Печерний.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0