В Україні запровадять нову систему вивчення іноземних мов

У Міністерстві освіти і науки України наполягають на впровадженні системного підходу до вивчення іноземних мов в Новій українській школі. Про це повідомила головна спеціалістка департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Міносвіти Оксана Коваленко.
За словами експерта, влада планує не просто змінити стандарти навчання, але і повністю перевенуть систему освіти в Україні.
“Недостатньо змінити тільки стандарти, внести точкові зміни в програму, підготувати нові підручники з новими підходами або провести якісь тренінги для вчителів … З Новою українською школою у нас з’явилася можливість зв’язати все це в певну систему: і підготовку вчителя, і підручники, і стандарти, і програми”, – зазначила Коваленко.
За словами Коваленко, в уряді спробують підготувати вчителів, які повинні володіти сучасними технологіями навчання іноземних мов.
Популярное
08:29, 25 мар 2025
14:28, 18 апр 2025
Рятувальників із Кам’янського та Криворізького районів відзначили на державному рівні
17:07, 18 апр 2025
Топ обсуждаемых
Два Мі-8 і вороже судно ― бійці ГУР продовжують знищувати військові об’єкти окупантів у Криму
13:23, 1 сен 2025
14:08, 1 сен 2025
КОММЕНТАРИИ — 0