G-ZMQRHZNQ1R

Кличко: Ми будемо захищати представника нашої команди Атрошенка – для мене це справа честі

16:08, 14 янв 2022 , Новости Каменского
Кличко: Ми будемо захищати представника нашої команди Атрошенка – для мене це справа честі

Кличко захищатиме всіх мерів України від політичних переслідувань Банкової, адже це справа честі для нього.

Про це лідер «УДАРу», мер Києва заявив під час прес-конференції в «Інтерфаксі» щодо масових обшуків у Чернігові.

«В минулому році відбувались обшуки в місті Києві. Нічого не знайшли і зараз прийшли до мера Чернігова, представника команди партії «УДАР» Владислава Атрошенка. Причини політичного тиску прості: довіра людей та політична самостійність. І у Києві, і Чернігові мета обшуків однакова: мери мають піти на договорняки замість того, щоб представляти інтереси своїх виборців. Як лідер партії «УДАР» я хочу заявити, що ми будемо захищати представника нашої команди Владислава Атрошенка і ми будемо захищати мерів. Це принципова позиція і справа моєї честі, насправді», - наголосив Кличко.

Він зазначив, що замовники обшуків дестабілізують ситуацію у прикордонному регіоні під час ескалації напруги з Росією і шкодять безпеці країни.

«Обшуки відбуваються в той час, коли скупчення російських військових на кордоні. Не будемо забувати, що Чернігівщина знаходиться на кордоні. І в цей час там відбувається «маски-шоу». Це або непрофесіоналізм, або диверсія. Ні перше, ні друге користі Україні не несуть. Мери замість того, щоб тримати стабільну ситуацію і займатись підготовкою тер оборони, опалювальним сезоном, вирішують одну проблему – боротьби з політичним тиском. Замовники мають розуміти – чим слабшими вони роблять мерів – тим слабшими вони роблять Україну», - сказав лідер «УДАРу».

Кличко підкреслив, що у центральної і місцевої влади спільні вороги та закликав припинити політичні переслідування мерів.

«Якщо колір партійних прапорів мерів не співпадає з кольором прапору Банкової – це не причина для обшуків, а демократія. І потрібно боротись не проти мерів, а за демократію. Бо у нас спільні вороги: бідність, захмарні ціни, опалювальний сезон, корупція, Росія», - підсумував Кличко.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых