Центр зайнятості пропонує кам'янчанам здобути затребовану та добре оплачувану професію
25 травня 2022 року у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».
Термін навчання: 5,2 місяців. Під час курсу Ви отримаєте ґрунтовні знання та практичні навички з обслуговування комп’ютерного обладнання та використання програмного забезпечення для обробки різних видів інформації.
Програма навчання включає:
- операційні системи, комп’ютерні мережі та програмне забезпечення;
- обслуговування обладнання інформаційних систем;
- основи вебдизайну та програмування;
- основи 3D-друку;
- технології обробки інформації.
Скористайтеся можливістю отримати сучасну затребувану професію у Дніпропетровський центр ПТО ДСЗ:
- безробітні – безкоштовно (за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття), Безробітним в період навчання продовжується виплата призначеної допомоги по безробіттю, за необхідності надається гуртожиток.
- інші бажаючі – за кошти фізичних та юридичних осіб.
Якщо вас зацікавила інформація, звертайтеся до фахівців з профнавчання Кам’янського міського центру зайнятості (вул. Медична,6 каб.201), телефонуйте: (0569)55-41-57

Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
07:05, 27 июн 2025
У Камʼянському лікарка може отримати 10 років ув'язнення за вимогу хабара у пацієнта
16:27, 24 июн 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0