Учень Кам’янського технічного ліцею імені Лигуна здобув дві перемоги на цьогорічному конкурсі-захисті МАН
З 10 червня до 10 липня 2022 року в режимі онлайн проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Як повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної ради, у фіналі змагалися 1567 проєктів. Дніпропетровщину в 61 секції представляли 60 вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради.
Команда Дніпропетровщини виборола 41 нагороду, встановивши власний рекорд перемог за останні 5 років. Вихованці обласного відділення МАН здобули 7 золотих медалей, три з них до скарбнички команди області внесено учнями Технічного ліцею імені Анатолія Лигуна міста Кам'янського.
«Цей конкурс є головним змаганням року для вихованців Дніпропетровської малої академії наук. У ньому беруть участь найталановитіші та найобдарованіші діти з усієї України. І навіть за такої величезної конкуренції МАН має дуже високі результати: з 61 учасника від області 41 став переможцем! З них 7 золотих нагород, 16 срібних і 18 бронзових медалей!!! Це найкращий результат за останні п’ять років і ще одне підтвердження того, що наші діти – гордість Дніпропетровщини», – сказала начальник гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко.
Найкращими у секціях стали:
- Теоретична фізика: Шеламанов Артем, Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара, м. Дніпро;
- Астрономія та астрофізика: Писаревський Захар, Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна, м. Кам’янське;
- Математичне моделювання: Писаревський Захар, Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна м. Кам’янське;
- Кліматологія та метеорологія: Черкашина Катерина, Комунальний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 3, м. Жовті Води;
- Всесвітня історія: Гринчак Катерина, Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна, м. Кам’янське;
- Загальна біологія: Коломійчук Сергій, Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів, м. Дніпро;
- Охорона довкілля та раціональне природокористування: Степаненко Давид, Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів, м. Дніпро.
«У нашому закладі ми зібрали найяскравіших зірочок з усієї області. Кожен з них – дивовижний. Але є такі, які на нашому небосхилі з’являються раз на кілька років. Таким є Захар Писаревський з Кам’янського технічного ліцею імені Лигуна, який здобув золото одразу у двох секціях – математичного моделювання та астрономії й астрофізики. Це рекорд України. До нього нікому не вдавалося вибороти дві золоті медалі в одному конкурсі. Захара вже зараз запрошують на масштабні міжнародні наукові заходи, і я переконана, що у цієї дитини найсвітліше майбутнє! Хоча ще раз підкреслю, що усі діти в нашій академії дуже талановиті. А ще ми маємо неймовірний педагогічний колектив, завдяки якому наша Мала академія має такі прекрасні показники», – зазначила директорка МАН Наталія Тягло.
За рішенням членів журі та спонсорів Захар Писаревський став володарем заохочувального призу - планшету.
Довідково: Наукові керівники Захара Писаревського - Євгенія Вікторівна Дерець, вчитель математики, кандидат фізико-математичних наук, Наталія Петрівна Мірошник, вчитель фізики, керівник гуртка МАН, Олена Олексіївна Панько, викладач Одеського національного університету імені Мечникова, професор, доктор фізико-математичних наук.
Науковий керівник Катерини Гринчак - Світлана Миколаївна Каюк, доцент кафедри історії України ДНУ імені О. Гончара, кандидат історичних наук.
Популярное
19:09, 9 июл 2024
17:55, 24 май 2024
Топ обсуждаемых
Вбив наповал: на Дніпропетровщині чоловік розстріляв з автомата Калашникова продавчиню в магазині
08:45, 21 ноя 2024
06:59, 21 ноя 2024
КОММЕНТАРИИ — 0