Медики Кам'янського розповіли про набір медикаментів, які завжди повинні бути під рукою

12:30, 21 июл 2022 , Новости Каменского
Медики Кам'янського розповіли про набір медикаментів, які завжди повинні бути під рукою

В Міському медичному центрі здоров’я та медицини спорту підготували корисну довідку.

Мінімальний набір медикаментів завжди має бути під рукою навіть у цілком здорової людини. Несподівані проблеми зі здоров’ям, наприклад головний або зубний біль, можуть створити проблеми у самий непідходящий момент. Краще убезпечити себе від таких «сюрпризів» і завжди мати при собі необхідні препарати. 

Поради як зберігати препарати

Збираючи аптечку, перш за все, придбайте відповідний контейнер (дивіться нище на фото, які вони можуть бути - прим.редакції). Найкращим варіантом є водонепроникна таблетниця, яка представляє собою пенал з відділеннями.  ЇЇ зручно  носити з собою і легко маркувати.  Якщо ж такої у вас немає, можна використати пластикові пакетики з застібкою. Радимо написати на аркуші паперу все, що є в аптечці, та зазначити навпроти термін придатності ліків. Зазирайте періодично до цього списку, щоб переконатись, що потрібні ліки придатні до вживання.

Базовий список препаратів, які допоможуть при найбільш поширених проблемах зі здоров’ям. 

1. Парацетамол. Універсальний препарат від болю – те, що має бути в аптечці завжди. Зубний, головний, суглобовий та інші види болю можна якщо не усунути, то хоча б істотно полегшити. У певних дозах вважається безпечним для дітей.
2. Лоперамід. При гострій діареї прийміть 4 мг. лопераміду, потім по 2 мг. Дітям, які старші 5 років лоперамід призначають у добовій дозі 2 мг.
3. Діазолін. При алергії діє не гірше ніж інші популярні препарати. Надає  протинабрякову дію, усуває свербіж. Протипоказань майже немає.
4. Валеріана. Стара добра валеріана надає стабільний седативний ефект. Дітям до 12 років валеріана протипоказана.
5. Валідол, корвалол, корвалмент. Це «найнешкідливіші» препарати  при болях в серці. Але сердечникам «зі стажем» перераховані препарати не дуже допомагають, тому їм слід тримати під рукою нітрогліцерин. Він заспокоює серцевий біль, розширює судини і покращує кровотік, швидко купірує напад стенокардії. Однак варто знати, що  це серйозний препарат. Приймати його потрібно з обережністю і тільки в самих крайніх випадках. 
6. Дротаверин. Вітчизняний аналог добре відомого нам препарату Но- шпа. Прийміть 1-2 таблетки, якщо у вас сильні спазми в животі.
7. Папазол. Основними показаннями до застосування є гіпертонічна хвороба і стенокардія. При високому артеріальному тиску приймають по 1 таблетці 2-3рази на добу. 
8. Активоване вугілля. Найпопулярніший у світі сорбент при отруєннях. Адсорбує отрути і токсини з шлунково-кишкового тракту до їх всмоктування. Недостаток активованого вугілля в тому, що потрібно носити з собою дві упаковки таблеток, тому що потрібно приймати з розрахунку 1 таблетка на 10 кг. Його можна замінити  на Сорбекс, Фільтрум чи Ентеросгель. Вибирайте ту форму, яка більше підходить вам. 

ВАЖЛИВО

Наші поради щодо комплектування медикаментів стосуються здорових людей, які не страждають хронічними захворюваннями і не потребують регулярного прийому специфічних ліків. Дані ліки не лікують хвороби, а лише знімають хворобливий стан. Якщо ж у вас є певна хвороба – складайте з урахуванням індивідуальних особливостей.  Але в будь якому випадку обов’язково проконсультуйтеся зі своїм сімейним лікарем. Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я та життя.

джерело

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых