Каменское помогает россиянам совершить «жест доброй воли»

Об этом сообщили в Фонде развития Каменского.
«Одразу три автівки із допомогою військовим відправили на Донеччину та Херсонщину. Як завжди в дорогу вирушили наші друзі з ГО «Всесвітня допомога Україні».
Майже дві тони продуктів передали у Часів Яр, що під Бахмутом. Цей населений пункт став сумновідомим після ворожого обстрілу, що влучив у житловий будинок. Тоді загинула 51 цивільна особа.
Іншою автівкою відправили військовим засоби гігієни, 3 баки для душу, військове спорядження та продукти харчування. А ще – необхідні медикаменти.
Ще одна волонтерська група відвідала Херсонську область. Туди доправили медикаменти, маскувальні сітки та продукти харчування. Військові налаштовані рішуче. Та всіма силами готують окупантів до чергового «жесту доброї волі», - говорится в сообщении.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
“Художниці” з Кам`янського стали призерками всеукраїнського турніру “Олімпійські надії”
14:59, 27 сен 2024
Топ обсуждаемых
07:49, 14 апр 2025
КОММЕНТАРИИ — 0