Кам’янчанка стала срібною призеркою чемпіонату Європи з пауерліфтингу
В Угорщині стартував чемпіонат Європи з пауерліфтингу. У класичному жимі штанги лежачи Кам’янське представляли дві спортсменки – ветеран Альона Малишева, яка на фініші зупинилася за крок від медалі, та юніорка Віра Попруга, яка у підсумку виборола срібну медаль.
В віковій категорії «Masters 1» (ветерани) участь брали 35 спортсменок з 13 європейських країн. Вони змагалися у восьми вагових категоріях. Альона Малишева (тренер – Олександр Степанченко, СЗШ №23), боролася за медаль у ваговій категорії до 57 кг. Саме боролася, і до останнього, але вибороти бронзу завадили «зайві» 680 грамів. Саме цей додатковий критерій – особиста вага спортсмена – розмістила Альону на 4-й сходинці чемпіонату Європи.
Краще вдалося виступити Вірі Попрузі. У «юніорах» (а саме в цю категорію перейшла у 2022 році кам’янчанка) брали участь 24 спортсменки з 11 країн Європи. Віра змагалася у ваговій категорії 84+ кг, і треба сказати, боротьба за золоту медаль з конкуренткою з Польщі була дуже запеклою.
«Срібним» для Кам’янського, Дніпропетровської області та України виявився результат 80 кг.
Популярное
15:10, 17 сен 2024
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0