18 квітня кам’янчанка Олександра Макарівна Михайличенко відзначає свій 100-річний ювілей
За дорученням міського голови Андрія Білоусова з поважним ювілеєм довгожительку привітало керівництво департаменту соціальної політики міської ради.
Від усього серця побажали Олександрі Макарівні міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою, миру та поваги і турботи від рідних.
Народилась ювілярка у селі Панківка Царичанського району Дніпропетровської області. Закінчила 7 класів. З 1939 року працювала на ДМК, токарем. У роки війни також працювала на заводі, допомагала військовим. Загальний стаж роботи понад 40 років. Має статус учасника війни.
У 1953 році вийшла заміж. З чоловіком прожили разом 24 роки, чоловік помер у 1989 році. Має двох дітей (сина та доньку), 3 онуків, 5 правнуків.
На теперішній час у Кам’янському мешкає 5 довгожителів, які вже відзначили 100-річний ювілей, найстаршому з них - 103 роки.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
“Художниці” з Кам`янського стали призерками всеукраїнського турніру “Олімпійські надії”
14:59, 27 сен 2024
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0