У Кам'янському Центр зайнятості інформує населення про можливість отримання мікрогрантів для розвитку власного бізнесу
Програма «єРобота» щодо отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, запроваджена урядом для надання допомоги фізичним особам та суб'єктам господарювання – триває.
За підсумками шостої хвилі яка тривала з 10 по 23 квітня - 323 українця отримають від держави мікрогранти на започаткування й розвиток бізнесу за програмою «Власна справа» на 77 млн грн. Ухвалено 9 позитивних рішень про надання мікрогранту жителям Дніпропетровщини. Отримувачі мікрогранту планують відкрити у Дніпрі нову кав’ярню, масштабувати косметологічний кабінет, медичний центр та продуктовий магазин. У Кривому Розі також планується відкриття кав'ярні та закладу харчування, відбудеться розширення асортименту будівельних матеріалів, також з’явиться приватна клініка. У м. П’ятихатки буде відкрито будівельний магазин.
Кожен охочий може долучитися до програми та подати заявку на отримання мікро-грантів Портал Дія –https://is.gd/Zezi5a. До заяви обов’язково додається бізнес-план щодо започаткування нового або розвитку вже діючого бізнесу.
Цього року на програму “Власна справа” бюджетом передбачено 1,8 млрд грн, що дозволить видати близько 10 000 мікрогрантів. Загалом з початку 2023 року за програмою «Власна справа» по регіону ухвалено 51 позитивне рішення, переможці отримають понад 12 млн грн. Серед отримувачів – 5 юридичних осіб, 33 ФОПів та 13 осіб, які планують стати підприємцями.
Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 110 нових робочих місць.
Популярное
У Кам’янському тимчасово припинили роботу закладу харчування через численні порушення
11:34, 8 июл 2026
10:48, 30 янв 2026
15:22, 3 фев 2026
12:05, 27 мар 2026
Топ обсуждаемых
Епідемічна ситуація на Дніпропетровщині: спалахів немає, але у водоймах виявлено вібріони
16:14, 24 авг 2026
16:49, 24 авг 2026
У Кам’янському 46-річний чоловік відібрав телефон у містянина, погрожуючи фізичною розправою
17:32, 24 авг 2026

КОММЕНТАРИИ — 0