Міський голова Кам‘янського взяв участь в зустрічі Асоціації міст України з керівництвом Міністерства економіки України
Кам‘янська міська рада.
18 серпня міський голова Андрій Білоусов взяв участь у зустрічі членів Правління Асоціації міст України з керівництвом Міністерства економіки України.
Учасники зустрічі обговорили питання стимулювання розвитку бізнесу та можливості його співфінансування, розбудови регіональних центрів розвитку бізнесу тощо.
«Під час зустрічі підняв важливе для Кам‘янського питання передачі в державну власність об’єкту комунальної власності – мостового переходу через р. Дніпро.
Це дасть змогу спрямувати кошти, які місто витрачає на його утримання, на вирішення більш нагальних соціальних питань. Сподіваємося на успішне вирішення цього питання!», - зазанчив міський голова Андрій Білоусов.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
“Художниці” з Кам`янського стали призерками всеукраїнського турніру “Олімпійські надії”
14:59, 27 сен 2024
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0