КП «Трамвай» та «Зеленбуд» в Кам'янському: напередодні безславного кінця
Міськрада Кам'янського на квітневій сесії прийняла низку рішень, за якими, схоже, стоїть ліквідація комунальних підприємств «Трамвай» та «Зеленбуд».
Утворити нове КП «Транспорт» - таке рішення було прийняте на сесії 25 квітня як додаткове. Підприємство надаватиме послуги пасажирських перевезень, розповів Олександр Залевський, секретар міськради. Поки що рано говорити про ліквідацію КП «Трамвай», заявив він. Але, за неофіційними даними, саме на новоутворене КП «Транспорт» передаватиметься майно з КП «Трамвай».
У трамвайників саме в середині квітня помінялось керівництво. Пішов з роботи Віталій Чернявський, і на його місце був призначений Іван Скакун. І., який вже очолював КП «Трамвай» 2-3 роки тому, перед В. Чернявським. Тоді він покинув свій пост на тлі скандалів та відкритого кримінального провадження, яке так нічим і не закінчилось.
Своєрідним сигналом стало рішення про передавання від КП «Зеленбуд» техніки до КП «Благоустрій». Мова про автовишку, трактор тощо – машини, які колишнє керівництво «Зеленбуду» здавало в оренду приватним підприємцям, які виконували його роботу.
Діяльність «Зеленбуду» було призупинено з ініціативи міського самоврядування ще торік. Повноваження підприємства пороздавали приватним підрядникам. Відділ, що опікується тваринами, передали КП «Благоустрій», туди ж передано деякі об’єкти нерухомості «зеленбудівців».
На тому тижні був призначений новий директор КП «Зеленбуд». Ним став Андрій Карпусь – посадовець, який очолював департамент ЖКГ та капітального будівництва міськради і був звільнений після трагічного випадку восени 2017 року, коли в будинку по вулиці 8 Березня завалився навіс під'їзду і вбив підлітка.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
15:51, 12 май 2025
16:30, 8 май 2025
Кам’янчан запрошують на прибирання Курилівського котловану та рибальські змагання
09:16, 22 май 2025
09:12, 23 май 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0