Молодь Кам'янського запрошують взяти участь у міському фестивалі-конкурсі української пісні «Вінок України – 2024»

08:31, 26 янв 2024 , Новости Каменского

Управління молоді та спорту Кам'янської міської ради.

Міський фестиваль-конкурс української пісні «Вінок України – 2024» (далі – фестиваль-конкурс) проводиться серед молоді Кам’янської міської територіальної громади з метою виявлення та розкриття талановитих виконавців у жанрі вокального музичного мистецтва, збагачення духовного світу, естетичного розвитку та виховання творчої молоді, стимулювання творчого росту митців у системі формування сучасної української музичної культури, популяризації та підтримки української пісні.

Організатор фестивалю-конкурсу управління молоді та спорту Кам’янської міської ради.

Заявки на участь у фестивалі-конкурсі подаються до оргкомітету у паперовому вигляді за адресою: вул. Героїв Рятувальників, 14 (управління молоді та спорту міської ради) або електронному – заповнити google-form за посиланням https://forms.gle/trnyHYp12jVVLXJS6  у строк до «07» лютого 2024 року.

При поданні заявки учасники мають додати відеопідтвердження своїх вокальних даних. Звертаємо увагу, що пісня яка додається як відеопідтвердження має буде виконана і під час проведення фіналу фестивалю-конкурсу (змінювати пісню заборонено).

Фестиваль-конкурс проводиться в один етап на якому журі прослуховує всіх учасників. Черговість виступів конкурсантів організаційний комітет визначає самостійно.

Питання стосовно участі у фестивалі можна поставити по телефлну: 098-827-12-15 Аліна

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых