У Кам'янському захисники і члени їхніх родин були гостями кінної ферми
Захід відбувся в рамках міської програми «Підтримка ветеранів».
Учасники поїздки відвідали кінну ферму в селищі Єлизаветівка. Діти і їхні батьки мали можливість стати учасниками діючою у місті програми іпотерапії, яка спрямована на психоемоційне розвантаження, мали змогу покататися на конях, познайомитися з різними тваринами, які мешкають на фермі, та взяти участь в майстер-класі з Петриківського розпису. Також для гостей провели показовий виступ з елементами козацького бою на коні та пригостили вечерею. Допомогу в організації заходу надала громадська організація «Бджола».
Міський голова Кам'янського Андрій Білоусов привітав родини з прийдешніми святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України, подякував воїнам за мужність та їх близьким за стійкість.
Місто наполегливо працює, щоб стати гідним своїх Героїв. Минулої осені ми відкрили перший в області Центр психічного здоров’я та медичної реабілітації для ветеранів. У вересні минулого року запрацював Центр соціальної підтримки ветеранів війни, де можна отримати всю необхідну інформацію щодо пільг, прав, гарантій та інших можливостей, які передбачені державними та місцевими програмами. Також в ЦНАП запроваджено комплексну послугу «Я – ветеран», яка передбачає надання 351 послуги. Працює комунальний заклад «Незламні», який займається комплексною фізичною адаптацією осіб, постраждалих внаслідок війни, та осіб з особливими потребами. У вересні відкриємо багатофункціональний Центр соціальної підтримки Захисників і Захисниць та їх родин.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Безкоштовне харчування для всіх школярів: з 1 по 11 клас — уже з наступного навчального року
10:41, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых
16:12, 7 июл 2026
Військовослужбовця затримано за продаж дронів та кулеметів на 1,1 мільйона гривень
16:49, 7 июл 2026
У Міністерстві освіти уточнили правила вступу до закладів вищої освіти у 2026 році
17:21, 7 июл 2026
18:00, 7 июл 2026

КОММЕНТАРИИ — 0