У Кам’янському тривають заходи до всеукраїнського Дня довкілля
Цього тижня в Кам’янському відбуваються заходи, присвячені всеукраїнському Дню довкілля. Зокрема пройшла акція з озеленення території біля Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки
До акції долучилися представники державної екологічної інспекції Придніпровського округу, департаменту екології та природних ресурсів і управління культури міської ради. На зеленій зоні висадили дерева породи катальпа.
Також біля ЦНАП на проспекті Василя Стуса працівники департаментів муніципальних послуг та регуляторної політики і екології та природних ресурсів міської ради прибирали та озеленювали прилеглу територію, розвішували годівнички для птахів.
Посадовці наголошують, що такі заходи сприяють популяризації екологічно здорового способу життя, і закликають кам’янчан не бути байдужими та долучатися до подібних акцій.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
15:51, 12 май 2025
16:30, 8 май 2025
Кам’янчан запрошують на прибирання Курилівського котловану та рибальські змагання
09:16, 22 май 2025
09:12, 23 май 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0