На Дніпропетровщині до зими захистять 245 об’єктів критичної інфраструктури
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко доручила регіонам розпочати підготовку до наступного опалювального сезону через загрозу нових російських атак.
У Дніпропетровській області планують забезпечити захист 245 об’єктів критичної інфраструктури та до вересня ввести понад 50 МВт додаткової розподіленої генерації. Передбачено закупівлю 230 одиниць резервного обладнання, а також пріоритетно децентралізувати теплопостачання: завдання для регіону – ввести понад 302 МВт розподіленої теплової генерації. Загальна потреба у фінансуванні перевищує 20,3 млрд грн.
Уряд уже виділив кошти на першочергові роботи: Дніпропетровщина отримала понад 540 млн грн. Загалом прифронтовим регіонам та Агенції відновлення спрямовано 12,85 млрд грн на захист критичної інфраструктури та високовольтних підстанцій.
Прем’єрка наголосила, що ключовим завданням є підвищення енергетичної стійкості громад і мінімізація ризиків для населення під час можливих ворожих атак узимку.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Топ обсуждаемых
Ансамбль із Кам’янського представив українське мистецтво на святкуванні Івана Купала в Австрії
14:45, 26 июн 2026
13:45, 26 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0