Операція - Ліквідація КП "МІС"?
Комунальне підприємство "Міська інформаційна служба", насправді - засіб дозвілля і заробітку для декількох приватних осіб.
Ця організація підпорядкована апарату міської ради. Дане КП пріоритетно обслуговує міську раду, тобто вихваляє її по принципу "кукушка хвалит кулика за то, что кормит он кукушку".
Міська рада в 2018році надала КП "МІС"
із бюджета громади 3,3млн.грн які були витрачені переважно на зарплату. Сенсу утримувати декількох осіб на привілійованому забезпеченні немає.
Директор КП "МІС" отримує одну з найбільших зарплат серед керівників КП - біля 400тис грн за 2018рік. За що і навіщо?
КП "МІС" також отримує дохід від надання відеопослуг іншим КП. Але на червневій сесії міської ради їм нададуть ще 700тис грн додатково на 2019р. Тобто видатки громади на КП "МІС" в 2019р. будуть більше ніж 4млн.грн.
Ефективність видатків на дане КП - нульова, це абсолютне марнотратство, забезпечення інтересів обраних осіб. Їх відеопродукт ніхто не дивиться - приклад у фото до посту.
У травні 2019р КП "МІС" придбало собі новеньке авто - КIA Sportage за 540 000грн.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Безкоштовне харчування для всіх школярів: з 1 по 11 клас — уже з наступного навчального року
10:41, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых




КОММЕНТАРИИ — 0