На Дніпропетровщині через обстріли армії Росії загинули 30 людей – ДСНС
На Дніпропетровщині від початку повномасштабної війни в Україні через обстріли армії Росії загинули 30 людей.
Про це на брифінгу повідомив начальник Криворізького районного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Олег Січкарук.
За його даними, зокрема через контакт з вибухонебезпечними предметами, загинуло восьмеро людей, серед них – одна дитина.
Серед загиблих був рятувальник, він гасив пожежу, спричинену обстрілом, у Новомосковському районі.
На Криворіжжі, яке наразі найбільше потерпає від обстрілів російських військ, через необережне поводження з боєприпасами загинули чотири людини, ще троє – з травмами.
Піротехніки щодня знищують у районі вибухонебезпечні предмети, які залишаються після обстрілів, зазвичай е касетні елементи. Найбільше їх знайшли в Зеленодольській й Апостолівській громаді.
За чотири місяці війни на Криворіжжі знищили 3,5 тисячі боєприпасів. Багато касет ще лежать – у лісосмугах, у траві, на присадибних ділянках.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Безкоштовне харчування для всіх школярів: з 1 по 11 клас — уже з наступного навчального року
10:41, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых
Неподалік Одеси росіяни атакували іноземне судно з зерном – 6 моряків загинули, серед них українець
07:18, 20 июл 2026
Поспішала побачити світ: у Кам’янському районі дівчинка народилася в кареті швидкої
08:23, 20 июл 2026
Тенісистки з Кам’янського вибороли золото та срібло міжнародного турніру в Молдові
10:29, 20 июл 2026

КОММЕНТАРИИ — 0