У Кам’янському мешканці самостійно покосили траву на дитячому майданчику

14:10, 26 июн 2026 , Новини Кам'янського
У Кам’янському мешканці самостійно покосили траву на дитячому майданчику

У Кам’янському мешканці одного з районів змушені були власними силами привести до ладу дитячий майданчик, оскільки, за їхніми словами, звернення до міської влади та відповідних служб не дали результату. Про це пишуть місцеві телеграм-канали.

Люди зазначають, що неодноразово зверталися до міськради, відвідували прийоми, телефонували до відповідальних департаментів та подавали заявки до єдиної диспетчерської служби з проханням покосити траву.

Однак, як стверджують мешканці, реакції на звернення не було. У підсумку вони вирішили проблему самостійно та впорядкували територію дитячого майданчика.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых