На Криворізькому напрямку авіація ЗСУ завдала потужного удару по ворожому складу з боєприпасами - Вілкул

Ситуація на Криворізькому напрямі фронту продовжує залишатись напруженою, але перебуває під повним контролем ЗСУ.
Про це повідомив Олександр Вілкул.
За даними оперативного командування «Південь», уночі в Бериславському районі Херсонщини ворожу диверсійно-розвідувальну групу було зупинено вогнем наших підрозділів і змушено було відступити. Наша артилерія завдає точних ударів по складах боєприпасів та живій силі супротивника. Зокрема, знищено ворожий склад боєприпасів у районі села Чарівне Великоолександрівського району Херсонської області. Ворог зазнає значних втрат.
"Цікаві подробиці, про які зараз вже можна говорити, про операції наших військ щодо звільнення Херсонщини. За інформацією ЗКВ «Каховка», у селі Потьомкіне, яке наші війська нещодавно звільнили, орки тікаючи залишили свою техніку, причому у робочому стані та з боєкомплектом. Це танк Т-72, дві одиниці БМП-2, БМД та БТР. Бойові машини передані ЗСУ. Ці трофеї добре послужать на боці України".
Водночас ворог продовжує завдавати підлих ударів по мирним громадам. Сьогодні ворог ударив з артилерії та «Ураганів» по Зеленодольській громаді. В результаті на відкритій території виникла пожежа площею 3,5 га. Без жертв. Також було обстріляно з РСЗВ Апостолівську громаду біля села Сергіївка. Теж без втрат.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
Топ обсуждаемых
У Кам’янському в поминальні дні збільшать кількість транспорту на маршрутах до міських кладовищ
13:51, 22 апр 2025
КОММЕНТАРИИ — 0