На Дніпропетровщині поліцейські вилучили з автомобіля зброю та боєприпаси
У четвер, 28 липня, на одному з блокпостів в Дніпропетровській області, військовослужбовці зупинили Audi за кермом, якої був 39-річний чоловік. У середині авто знайшли зброю та набої.
Під час перевірки автомобіля правоохоронці виявили:
- 480 набоїв до АК-74;
- 11 гранат Ф-1 із запалами;
- штик-ніж;
- протитанковий гранатомет.
Небезпечні предмети вилучили. Чоловіка затримали за підозрою у скоєнні злочину за ст. 263 ККУ «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами».
На місце події прибула слідчо-оперативна група Павлоградського районного відділу поліції. Боєприпаси направили на експертне дослідження. Чоловіка доставили до відділу поліції для встановлення походження боєприпасів та всіх обставин злочину.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0