У Дніпрі "бізнесмен" робив ухилянтам фіктивні пенсійні посвідчення і довідки про інвалідність

10:00, 2 авг 2022 , Новини Кам'янського
У Дніпрі "бізнесмен" робив ухилянтам фіктивні пенсійні посвідчення і довідки про інвалідність

Мешканця Дніпра підозрюють в організації незаконного переправлення осіб призовного віку через державний кордон.

Аби ухилянти могли без перешкод їхати за кордон, "бізнесмен" організував схему із виготовлення та збуту фіктивних документів. Це були довідки про встановлення групи інвалідності та пенсійних посвідчень.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Клієнти купували фіктивний пакет необхідних документів за 900 євро. Їх зловмисник відправляв поштою або передавав під час особистих зустрічей із замовниками.

Правоохоронці обшукали житло та автомобіль "підприємця". Під час обшуку у підозрюваного виявили та вилучили готові до збуту підроблені посвідчення та документи, понад 100 поштових квитанцій про відправку, майже 50 печаток закладів охорони здоров’я та військкоматів, комп’ютерну техніку, мобільні телефони та один мільйон гривень.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых