Вночі ворог обстріляв Дніпропетровщину "Градами" та важкою артилерією
Ніч з дев’ятьма обстрілами... Від ворожого вогню потерпали три райони - Нікопольський, Синельниківський та Криворізький.
Про це розповів голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.
Нікопольський район російська армія обстріляла 5 разів за ніч - з «Градів» та важкої артилерії.
У Нікополі понівечені з десяток приватних будинків, школа та санаторій. Перебита лінія електропередач. До 1 000 нікопольчан без світла. Електрики уже лагодять мережу. Люди не ушкоджені.
У Марганецьку громаду прилетіли 5 снарядів з «Градів», у Червоногригорівську - 10 снарядів з важкої артилерії. Минулося без руйнувань та постраждалих.
У Синельниківському районі ракетний обстріл двох громад. В одній є руйнація на сільгосппідприємстві, в іншій на дорожньому підприємстві, загорівся ангар з технікою. Полум’я вогнеборці уже приборкали.
У Криворізькому районі ворог поцілив по Зеленодольській та Широківській громадах. Є руйнування, без постраждалих.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
14:28, 18 апр 2025
Рятувальників із Кам’янського та Криворізького районів відзначили на державному рівні
17:07, 18 апр 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
Топ обсуждаемых
07:03, 6 ноя 2025
10:00, 6 ноя 2025
08:12, 6 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0