У Дніпропетровській області п'яний чоловік впав у яму, зламав шию і помер

13:00, 26 авг 2022 , Новини Кам'янського
У Дніпропетровській області п'яний чоловік впав у яму, зламав шию і помер

У п'ятницю, 26 серпня, до швидкої надійшло звернення від поліції. Вони повідомили про те, що у Верхньодніпровському районі чоловік впав у яму.

Про нещасний випадок повідомила на своїй сторінці в соцмережі завідувачка Кам'янської міської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Лариса Биданцева.

Виявилося, що чоловік у стані алкогольного сп'яніння вночі вештався по вулиці. Його зупинили поліцейські і попередили, що необхідно дотримуватися комендантської години. Місцевий мешканець пообіцяв, що повернеться додому, але не дійшов. Зранку його знайшли у комунікаційній ямі без ознак життя.

Коли приїхали медики на місце вже були рятувальники і поліція. Смерть настала від перелому шийного відділу хребта.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых