Чергові обстріли районів Дніпропетровщини – розпочато розслідування (фото)
За процесуального керівництва Криворізької східної та Нікопольської окружних прокуратур здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч.1 ст.438 КК України).
За даними слідства, зранку 6 вересня 2022 року російські військові здійснили ракетний удар по нафтобазі у м. Кривий Ріг, внаслідок чого виникла пожежа. Цивільне населення не постраждало.
У ніч на 6 вересня окупанти завдали удар зі ствольної артилерії по м. Нікополь Дніпропетровської області. Внаслідок ворожого обстрілу осколкові поранення отримали два місцеві мешканці, їх госпіталізовано до медичного закладу. Пошкоджено багатоповерхові та приватні будинки, дитячий садок, школу, центр технічної творчості, спортивний клуб, приміщення магазину та банку, автомобілі містян та лінії електропередач.
На місці подій працюють прокурори, слідчі поліції, експерти. Будь-які військові об’єкти на даних територіях відсутні.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых
17:00, 22 май 2026
FPV-дрон ударив біля службового транспорту на Нікопольщині: поранені 13 працівників
17:16, 22 май 2026

КОММЕНТАРИИ — 0