Майже 6 тис дітей з тимчасово окупованих територій навчаються онлайн у школах Дніпропетровщини
У школах Дніпропетровщини навчаються майже 6 тис дітей, які нині знаходяться на тимчасово окупованих територіях. 243 – екстерном, решта – дистанційно. Це хлопці та дівчата з Херсонщини, Донеччини та Луганщини, - повідомили в обласній військовій адміністрації.
Дітей зарахували до освітніх закладів регіону за заявою батьків. Найбільше таких учнів у школах Дніпра та Кривого Рогу. Вони залишаються в окупації, але здобувають українську освіту, наголосила заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб.
«Встановлення зв’язку з дітьми, котрі живуть в окупації, – це важливо. Вчитель проконсультує свого учня, за необхідності допоможе та підтримає. Наша задача – не тільки знання, а й емоційний стан дитини», – сказала Ольга Горб.
Дистанційне навчання – це шкільний тиждень за розкладом, підключення до уроків онлайн та виконання домашнього завдання.
Екстерни ж свій день планують самостійно. Вони навчаються за програмою класу та виконують всі річні контрольні роботи. За необхідності підключаються до консультації з вчителем.
До навчання у школах регіону приступили й 12 тисяч дітей-переселенців.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
14:28, 18 апр 2025
Рятувальників із Кам’янського та Криворізького районів відзначили на державному рівні
17:07, 18 апр 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
Топ обсуждаемых
Графіки знеструмлення: інформація про обмеження електроенергії на Дніпропетровщині
08:32, 5 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0