Ракетні удари по Дніпропетровщини – розпочато розслідування (ФОТО)
Вранці 10 жовтня збройні сили рф, застосовуючи заборонені міжнародним правом засоби ведення війни, здійснили масований ракетний обстріл житлових районів та інфраструктури міста Дніпра та області.
Як повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури, наразі відомо про 4 загиблих та понад 16 поранених внаслідок ворожого обстрілу. Кількість жертв та постраждалих уточнюється.
Також було пошкоджено об’єкти цивільної та критичної інфраструктури, багатоповерхівки, громадський транспорт, автівки містян.
Наразі на місцях влучань працюють правоохоронці та рятувальники.
За фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаних з умисним вбивством (ч. 1, 2 ст. 438 КК України), розпочато кримінальні провадження, досудове розслідування у яких здійснюється за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури та окружних прокуратур.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
07:05, 27 июн 2025
У Камʼянському лікарка може отримати 10 років ув'язнення за вимогу хабара у пацієнта
16:27, 24 июн 2025
Топ обсуждаемых
В Україну доставили 70 тисяч доз комбінованої вакцини для захисту дітей від п’яти інфекцій
08:53, 17 дек 2025
Росія атакує Україну: за добу зафіксовано понад 3,5 тисячі обстрілів та 278 бойових зіткнень
08:17, 17 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0