На Дніпропетровщині поліція отримала понад 7 тисяч повідомлень про колаборантів
З 20 червня в поліції Дніпропетровської області запрацював чат-бот в месенджері телеграм@Krim_dnp_bot , куди кожна людина може анонімно надати інформацію про людей, які працюють на користь держави-агресора, поширюють антиукраїнський контент або пропагують «руській мір».
Після надходження повідомлення, аналітики управління кримінального аналізу перевіряють інформацію та передають оперативним підрозділам для відпрацювання. Бот має дуже простий функціонал, який дозволяє легко надати поліції всю необхідну інформацію.
З початку роботи бота надійшло вже понад 7 тис. повідомлень, з них опрацьовано та передано оперативним підрозділам 284 факти. За результатами перевірок правоохоронці відкрили 15 кримінальних проваджень. 4 кримінальні провадження направлені до суду, по іншим тривають слідчі дії. Стосовно 78 фактів інформацію передано Службі безпеки України у Дніпропетровській області. З іншими порушниками проведена профілактична робота.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0