Службова недбалість зі збитками понад 34 млн грн – судитимуть ексначальника виправного центру на Дніпропетровщині

Начальник виправного центру у Дніпрі допустив безконтрольний скид підприємством твердих побутових відходів до котловану на прилеглій земельній ділянці.
Як повідомляє прес-служба прокуратури, начальник колонії допустив безконтрольний скид підприємством твердих побутових відходів до котловану на прилеглій земельній ділянці. При цьому йому було відомо, що відходи, які утворюються в процесі здійснення держпідприємством господарської діяльності, несанкціоновано скидаються та зберігаються на відкритому ґрунті.
Відповідно до висновків фахівців, службова недбалість начальника виправного центру призвела до засмічення побутовими відходами навколишнього середовища зі збитками державі на понад 34 млн грн.
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури обвинувальний акт стосовно вже ексначальника колонії за фактом службової недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України) направлено до суду.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
08:29, 25 мар 2025
У Кам’янському районі перейменують низку географічних об’єктів: список нових назв
12:13, 27 янв 2025
Вибух на «Каметсталі» у Кам’янському: зруйновані будівлі, офіційних даних про постраждалих немає
12:18, 3 мар 2025
Топ обсуждаемых
У сервісних центрах Дніпропетровщини вимагали гроші за отримання позитивної оцінки на іспиті
18:15, 26 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0