У Кам'янському районі пограбували жінку, яка забула зачинити двері на замок
У Жовтих Водах за пограбування жінки поліцейські затримали раніше судимого чоловіка. Підозрюваний зайшов до будинку, коли 36-річна власниця відпочивала, та забрав її мобільний телефон.
Як повідомляє прес-служба поліції, 23 жовтня близько 3-ї ночі. Як встановили поліцейські, жінка не зачинила двері на замок, тому підозрюваний безперешкодно потрапив до оселі. В одній із кімнат він побачив мобільний телефон та забрав його із собою. Вже на виході з будинку його помітила господиня. Жінка намагалася виштовхати грабіжника з будинку та повернути свій гаджет. Але він декілька разів вдарив жінку та втік з будинку.
Поліцейські відділення поліції № 5 Кам`янського РУП встановили особу підозрюваного - ним виявився 32-річний місцевий житель.
Чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 24 жовтня за погодженням з Жовтоводською окружною прокуратурою йому повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
14:28, 18 апр 2025
Рятувальників із Кам’янського та Криворізького районів відзначили на державному рівні
17:07, 18 апр 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
Топ обсуждаемых
07:03, 6 ноя 2025
10:00, 6 ноя 2025
08:12, 6 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0