Україна подолає енергетичну кризу, а її винуватці постануть перед трибуналом
Пояснює Центр стратегічних комунікацій.
рф намагається знищити українську енергетику, але їй це не вдасться. І ось чому.
Міжнародні партнери допомагають Україні зберегти тепло і світло.
Україна береже свої ресурси: відмовилася від експорту електроенергії та паливної деревини за кордон.
Пошкоджені генеруючі потужності швидко відновлюються і запускаються. Українські енергетики — справжні герої.
Попри постійні російські обстріли і влучання в лінії електропередач, 17% споживачів у Херсоні вже підключені до електроенергії.
російські спецслужби намагаються розбурхати невдоволення українців проблемами з енергозабезпеченням. Це - останній шанс агресора у цій війні.
Але ставка кремля на те, щоб заморозити і зневірити українців, не спрацює. Ініціатори та виконавці терористичних обстрілів відповідатимуть за воєнний злочин перед міжнародним трибуналом.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых
На Дніпропетровщині в мережі аптек торгували хімічними складниками для створення метамфетаміну
07:05, 15 май 2026
Протягом ночі російські окупанти майже 20 разів атакували два райони Дніпропетровщини безпілотниками
07:42, 15 май 2026
У Чорнобильській зоні через атаку російських безпілотників знову спалахнули пожежі
08:46, 15 май 2026

КОММЕНТАРИИ — 0