В Україні поліція збільшила кількість нарядів на вулицях
Через тривалу відсутність електроенергії Національна поліція прийняла рішення збільшити кількість патрулів на вулицях.
Про це повідомила пресслужба Нацполіції.
Зокрема, до патрулювання залучають курсантів вищих навчальних закладів системи МВС, які проходять практику у поліцейських підрозділах, а також представників добровольчих формувань територіальних громад.
Правоохоронці також посилили свою присутність на деокупованих територіях, де проводять стабілізаційні заходи.
“Насамперед наряди наближені до об’єктів соціальної та критичної інфраструктури, а також до пунктів незламності, які розгорнуті в державі. Окрім того, наші співробітники несуть службу та регулюють рух на всіх найбільших перехрестях, через гучномовці повідомляють про оголошення або відбій повітряної тривоги”, - зазначив голова Нацполіції Ігор Клименко.
Він додав, що поліція напрацювала алгоритми, аби українці знали, як діяти у ситуації тривалої відсутності тепла, електроенергії або зв’язку.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых
Минулої ночі оборонці неба знищили 110 ворожих БпЛА із 138 – ми, запущених ворогом по Україні
09:49, 26 янв 2026

КОММЕНТАРИИ — 0