У світі відреагували на теракт росії у Дніпрі, а на Херсонщину передали генератори
Центр стратегічних комунікацій.
Головні новини ночі:
У ЄС відреагували на обстріл Дніпра. Глава дипломатії Євросоюзу Жозеп Боррель у Twitter заявив, що злочини рф не залишаться безкарними:
Ще один російський ракетний обстріл по українських містах. Нелюдська агресія росії спрямована безпосередньо проти цивільних осіб, у тому числі дітей. Ці злочини не залишаться безкарними.
Прем‘єр Польщі закликав негайно зупинити росію. Про це глава уряду Польщі Матеуш Моравецький повідомив у Twitter:
росія свідомо вчиняє чергові військові злочини проти мирного населення. Це нелюдяно. Ми повинні діяти негайно, щоб зупинити її.
США передали Херсонщині потужні генератори. П‘ять потужних генераторів на 35 кВт встановлять на свердловинах у Новоолександрівській громаді Херсонської області для забезпечення водопостачання.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
“Художниці” з Кам`янського стали призерками всеукраїнського турніру “Олімпійські надії”
14:59, 27 сен 2024
Топ обсуждаемых
У Кам’янському в поминальні дні збільшать кількість транспорту на маршрутах до міських кладовищ
13:51, 22 апр 2025
КОММЕНТАРИИ — 0