Франція, Канада та США закликали громадян терміново залишити білорусь і рф
У МЗС західних країн вважають, що, перебування на території росії і білорусі їх громадан може бути небезпечним. Кілька країн закликали своїх співвітчизників негайно покинути каїну-терористку та її посібницю.
Міністерство закордонних справ Франції закликало своїх громадян негайно залишити територію білорусі через війну рф проти України. Відповідне повідомлення французькі дипломати оприлюднили на сайті відомства в понеділок, 13 лютого.
"В умовах збройного наступу Росії на Україну та закриття білоруського повітряного простору будь-які поїздки в Білорусь формально не схвалюються", — йдеться в повідомленні МЗС Франції.
Офіційний Париж закликав негайно залишити республіку автотранспортом через кордон із Литвою, Польщею чи Латвією.
Схоже звернення випустило й МЗС Канади.
"Уникайте будь-яких поїздок у Білорусь через ризик довільного застосування місцевих законів і збройного конфлікту між Росією та Україною", — йдеться в повідомленні.
Канадські дипломати заявили, що громадяни мають виїхати з білорусі комерційним шляхом.
Цього ж дня Державний департамент США акцентував увагу американців на тому, що в'їжджати в рф небезпечно через повномасштабне вторгнення російських військ в Україну, ризик затримання російськими державними службами, мобілізацію, перешкоджання виїзду й довільне застосування закону на території держави-агресора.
"Дотримуйтеся підвищеної обережності через ризик неправомірних затримань", — заявили в зовнішньополітичному відомстві США.
Популярное
15:10, 17 сен 2024
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0