На Дніпропетровщині підприємство продавало електроенергію за завищеними цінами
СБУ викрила на Дніпропетровщині схему розкрадання державних грошей на постачання електроенергії.
Встановлено, що операцію організувало керівництво одного з місцевих енерготрейдерів та посадові особи обласного підприємства критичної інфраструктури. Вони навмисне уклали договір на постачання електроенергії за завищеними цінами, при цьому отримані доходи ділили між собою. Згідно з висновком економічної експертизи, розмір завданих державі збитків становить майже 5 млн гривень.
У ході обшуків виявили кошти, які, ймовірно, отримали злочинним шляхом, а також чорнову фінансову документацію, що підтверджує протиправну діяльність. Чотири організатори угоди повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:
– ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією),
– ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем),
– ст. 366 (службове підроблення).
Двом підозрюваним судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Продовжуються слідчі дії щодо притягнення до відповідальності всіх винних осіб. Заходи щодо викриття зловмисників проводили співробітники СБУ спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Безкоштовне харчування для всіх школярів: з 1 по 11 клас — уже з наступного навчального року
10:41, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых
16:12, 7 июл 2026
Військовослужбовця затримано за продаж дронів та кулеметів на 1,1 мільйона гривень
16:49, 7 июл 2026
У Міністерстві освіти уточнили правила вступу до закладів вищої освіти у 2026 році
17:21, 7 июл 2026
18:00, 7 июл 2026

КОММЕНТАРИИ — 0