Жахлива аварія на Дніпропетровщині: загиблих та постраждалого з понівеченої автівки діставали рятувальники
27 лютого о 08:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилась у Центрально-Міському районі міста Кривий Ріг, на автошляху, що сполучає Кривий Ріг та Миколаїв. За викликом направлено криворізьких надзвичайників.
По прибуттю до місця події, рятувальники встановили, що внаслідок зіткнення двох автомобілів: Dodge Ram та ВАЗ 2104, в салоні останньої автівки затисло водія, який загинув, та двох пасажирів, з яких вижив лише один.
За допомогою гідравлічного розтискача, фахівці ДСНС деблокували з конструкцій понівеченого легковика постраждалого пасажира, 1981 року народження, а також тіла двох загиблих чоловіків: водія, 1972 року народження, та пасажира, 1975 року народження.
Медичними працівниками врятованого чоловіка направлено до лікувального закладу.
Вогнеборці виконали на місці події комплекс заходів по запобіганню виникнення пожежі.
Співробітниками поліції проводяться слідчі дії щодо встановлення обставин ДТП.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
08:29, 25 мар 2025
Батальйон тероборони Кам’янського району отримав антидронові рушниці та комплекс РЕБ від кам’янчан
16:06, 29 ноя 2024
Топ обсуждаемых
07:49, 19 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0