На Дніпропетровщині з початку поточного року службами зайнятості працевлаштовано майже 4300 людей
У Дніпропетровській області цьогоріч вже майже 4300 людей знайшли роботу за допомогою служби зайнятості. З них понад 300 – переселенці. Про це розповіли у Дніпропетровській ОВА.
Претендентам пропонували вакансії переважно у сферах торгівлі, охорони здоров’я, освіти, державного управління, соціальної допомоги, переробній та добувній промисловості. А також транспорту, сільського господарства, поштової та кур’єрської діяльності.
Нині у базі даних обласної служби зайнятості – понад 2 тис вакансій. Їх пропонують майже 1 тис роботодавців. Більш ніж 400 вакансій – для людей з інвалідністю.
На Дніпропетровщині найбільший попит на представників робочих професій - слюсарів, електромонтерів, електрогазозварників, токарів. Також перевага у працевлаштуванні надається водіям, продавцям, кухарям, охоронникам, швачкам.
Актуальні пропозиції – у Telegram-каналі та на сайті y служби зайнятості.
Ті, хто шукають роботу, можуть звернутися і на «гарячу лінію» за номером: 067-744-54-80. Або ж проконсультуватися через чат-бот у Telegram @DCZ_worknow_bot
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых
Минулої ночі оборонці неба знищили 110 ворожих БпЛА із 138 – ми, запущених ворогом по Україні
09:49, 26 янв 2026

КОММЕНТАРИИ — 0