На Дніпропетровщині четверо ділків привласнили 7 млн грн бюджетних коштів
Дніпропетровська обласна прокуратура.
За даними слідства, упродовж липня – листопаду 2021 року комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю міста Новомосковськ разом з директоркою ТОВ та службовцями субпідрядних підприємств розробили злочинну схему заволодіння бюджетними коштами. В результаті внесення ними завідомо неправдивих відомостей в документацію щодо якості використаних будівельних матеріалів, з бюджету міста на ремонт доріг були перераховані зайві кошти. Їх надлишок склав суму у понад 7 млн грн - відповідно до висновків судових будівельно-технічних експертиз.
У ході проведення слідчих дій вилучено документацію, що підтверджує протиправну діяльність чотирьох осі, причетних до створення злочинної схеми заволодіння бюджетними коштами.
За процесуального керівництва Новомосковської окружної прокуратури організатору і членам угруповання повідомлено про підозру за фактами заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем та за підроблення службових офіційних документів.
Наразі до суду скеровано клопотання про обрання фігурантам запобіжних заходів.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Безкоштовне харчування для всіх школярів: з 1 по 11 клас — уже з наступного навчального року
10:41, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых
16:12, 7 июл 2026
Військовослужбовця затримано за продаж дронів та кулеметів на 1,1 мільйона гривень
16:49, 7 июл 2026
У Міністерстві освіти уточнили правила вступу до закладів вищої освіти у 2026 році
17:21, 7 июл 2026
18:00, 7 июл 2026

КОММЕНТАРИИ — 0