Запорізька АЕС більше не може бути захищена - очільник МАГАТЕ
Очільник МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив про значне збільшення кількості військ у районі Запорізької АЕС, тому станцію більше неможливо захистити.
Про це він сказав після відвідування ЗАЕС у середу.
Це вже другий візит Гроссі на ЗАЕС після того, як росія вторглася в Україну в лютому минулого року. Цього разу його метою було «оцінити з перших рук складну ситуацію з ядерною безпекою та охороною на об’єкті», повідомили у МАГАТЕ.
Після відвідин об'єкту Гроссі зазначив, що, незважаючи на роботу групи експертів МАГАТЕ на території станції з вересня минулого року, ситуація залишається нестабільною.
«Очевидно, що в цьому регіоні посилюються військові дії. Тому станція не може бути захищена", - заявив Гроссі.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых
На Дніпропетровщині в мережі аптек торгували хімічними складниками для створення метамфетаміну
07:05, 15 май 2026
Протягом ночі російські окупанти майже 20 разів атакували два райони Дніпропетровщини безпілотниками
07:42, 15 май 2026
У Чорнобильській зоні через атаку російських безпілотників знову спалахнули пожежі
08:46, 15 май 2026

КОММЕНТАРИИ — 0