Українців просять скоротити споживання електроенергії

В Укренерго просять громадян скоротити споживання електроенергії увечері. На сьогоднішній день спостерігається зниження потужностей енергосистеми через зупинку на ремонт енергоблоків низки електростанцій. Енергетики просять усіх українців допомогти їм якнайшвидше завершити ремонтні роботи та знизити з 19:00 до 22:00 користування електроприладами.
Електростанції, які зазнавали масованих ракетних ударів ворога протягом осені та зими, потребують ремонту. Крім того, нові ракетні атаки завдають нових руйнувань. Також триває сезонна ремонтна кампанія на атомних електростанціях. Вимкнувши кілька електроприладів або використовуючи їх вдень чи вночі, кожен українець у такий спосіб допоможе зменшити навантаження на енергосистему та полегшити її балансування, зазначили в Укренерго.
Влітку на українців також очікують віялові планові відключення світла через проведення ремонтної кампанії. Основні роботи заплановано на червень-липень. Це швидше за все будуть точкові відключення в окремих регіонах в окремий годинник, тому панікувати не варто. Звичайно, все залежить від ситуації з обстрілами та новими руйнуваннями.
При цьому Україна продовжує експортувати електроенергію до Польщі та Молдови в ті години доби, коли в енергосистемі є надлишок потужності.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
08:29, 25 мар 2025
Батальйон тероборони Кам’янського району отримав антидронові рушниці та комплекс РЕБ від кам’янчан
16:06, 29 ноя 2024
Топ обсуждаемых
За минулу добу росіяни втратили на фронті 1220 солдатів та 42 артилерійські системи
08:32, 13 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0