Каратисти Кам’янського вибороли «бронзу» Кубку Європи
![Каратисти Кам’янського вибороли «бронзу» Кубку Європи Каратисти Кам’янського вибороли «бронзу» Кубку Європи](/media/4/1/7/9/4/c/list.jpg)
З 20 по 21 травня у польському Вроцлаві пройшов XXXVI Чемпіонат Європи з карате серед чоловіків і жінок у розділах “куміте” та “ката” та Кубок Європи серед юніорів і ветеранів.
У змаганнях взяла участь рекордна кількість учасників – 740 спортсменів з 26 країн. Честь нашої країни у складі збірної відстоювали 5 спортсменів Кам’янської федерації кіокушин карате: Артем Захарчук, Варвара Дришлюк, Софія Кобзєва, Анна і Олександр Протасюки.
Як повідомив начальник Управління молоді та спорту Едуард Коряк, бійці виступили гідно та завоювали на кубку Європи в розділі “куміте” дві бронзові медалі. Призерами стали Олександр Протасюк і Софія Кобзєва. По традиції, спортсменів найближчим часом привітають представники міської вдлади.
Популярное
15:10, 17 сен 2024
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0