Трагічний день для Дніпропетровщини
31 людина була травмована, з них 8 лікарів та двоє дітей 2020р.н. та 2017р.н. 16 осіб доставлені до лікарень, інші - на амбулаторному лікуванні.
За останньою інформацією від лікарів двоє постраждалих знаходяться у важкому стані, 12 чоловік - у середньому, інші мають легкий ступінь поранень.
Сьогодні на Дніпро окупанти спрямували балістичну ракету. Вона влучила у медичний заклад. Наразі відомо, що внаслідок удару загинуло 2 чоловіки 1953р.н. та 1966.
Будівля медзакладу була частково зруйнована, горів другий поверх.
Після влучання також загорілася одноповерхова будівля приватного підприємства поряд. Площа пожежі становила 200кв.м, рятувальники її ліквідували.
Також пошкоджені спорткомплекс, навчальний заклад, приватний житловий дім, багатоповерхові будинки та автомобілі.
Зранку росіяни обстріляли Нікополь. Внаслідок атаки було пошкоджено спортивний комплекс та житловий будинок.
В інших громадах було тихо.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
08:29, 25 мар 2025
Батальйон тероборони Кам’янського району отримав антидронові рушниці та комплекс РЕБ від кам’янчан
16:06, 29 ноя 2024
Топ обсуждаемых
росія загрожує Україні ударом ракет з Середземного моря загальним залпом 8 «Калібрів»
07:05, 17 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0