За останні два тижні медики Кам'янської станції екстренної медичної допомоги 230 разів виїжджали на виклики до дітей
З початком літньго тепла та шкільних канікул стрімко почало зростати травмування дітей. Так, з 230 викликів до дітей протягом останніх двох тижнів, 34 - пов'язані з різними дитячими травмами.
Крім звичайних синців та саден були і більш серйозні випадки: перелами, падіння з дерева з травмою статевих органів, 1 випадок травматичної ампутації пальця кисті, 12 випадків ЧМТ.
У 5 ДТП серед травмованих були діти. А з двох 15-річних підлітків, які потрапили під автівку, їдучи на велосипеді, один загинув.
Також зафіксовано серед неповнолітніх 3 випадки отруєння алкоголем та 1 - наркотиками.
Прохання до батьків бути більш уважними до своїх дітей, піклуватись про їх безпеку, постійно нагадувати правила поводження на вулиці, на воді, на ігрових та спортивних майданчиках.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
Топ обсуждаемых
У Кам’янському в поминальні дні збільшать кількість транспорту на маршрутах до міських кладовищ
13:51, 22 апр 2025
КОММЕНТАРИИ — 0