Від тяжких поранень, отриманих в бою на Луганщині, пішов з життя кам’янчанин Сергій Матченко
Кам’янсьа міська рада.
В бою на Луганщині 3 липня, захищаючи українську землю від посягань російських окупантів, від отриманих поранень не сумісних з життям, пішов з життя молодший сержант Матченко Сергій Миколайович.
Громада Кам’янського, члени виконавчого комітету міської ради висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.
Сергій Матченко народився 27 грудня 1992 року в Дніпродзержинську. Закінчив у 2016 році Державний вищий навчальний заклад "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури". Весь час працював на Коксохімічному заводі «Дніпрококс» ПрАТ "Evraz - Дніпровський металургійний завод» м.Дніпро.
2 березня минулого року став до лав Національної Гвардії України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, донька, батьки, брат, сестра.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!
Прощання з воїном та панахида відбудуться 07 липня об 11:15 за адресою: 3-й провулок Бузковий, 29.
Поховають воїна о 12:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
08:29, 25 мар 2025
Батальйон тероборони Кам’янського району отримав антидронові рушниці та комплекс РЕБ від кам’янчан
16:06, 29 ноя 2024
Топ обсуждаемых
09:15, 16 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0