Кам'янчанин претендує на олімпійську ліцензію

10:37, 25 авг 2023 , Новини Кам'янського

В німецькому Дуйсбурзі відбуваються змагння з греблі на байдарках і каное та параканое ICF CANOE SPRINT & PARACANOE WORLD CHAMPIONSHIPS 2023. Серед претендентів на нагороди є і кам'янчанин Ігор Трунов.

Спортсмен виступає в четвірці байдарочників. А загалом у змаганнях беруть участь 986 учасників із 90 країн.

Крім нагород турніру Ігор з колегами боряться за ліцензії для участі в Олімпійських іграх, які відбуватимуться у Парижі наступного року.

Змагання проходять в Німеччині, в місті Дуйсбурзі, з 23 по 27 серпня. Змагаються веслярі на байдарках і каное та параканое ICF CANOE SPRINT & 

Довідка. Ігор Трунов. 31 рік. Заслужений майстер спорту України. Вперше став чемпіоном країни і отримав звання майстра спорту у 15 років. Він – чотирикратний чемпіон Дніпропетровщини та багаторазовий переможець чемпіонатів України.  Чемпіон світу, чемпіон lll Європейських Ігор з веслування на байдарках.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых