Мешканці Дніпропетровщини, чиє житло зруйноване ракетними ударами рф, для фіксації збитків можуть скористатися новим сайтом «Поверни своє»
Дніпропетровська обласна рада.
«Поверни своє» - розпочав роботу сайт, де доступна покрокова інформація про фіксацію руйнувань, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну.
Головне завдання платформи – надати у доступному вигляді інформацію, для чого та як правильно документувати збитки.
Сайт створений Українською асоціацією районних та обласних рад в межах Проєкту «Підвищення обізнаності серед органів місцевого самоврядування та громадян з фіксації руйнувань спричинених війною».
Так, на сайті можна ознайомитись з покроковою інструкцією з фіксації руйнувань, аналітичними матеріалами та актуальними новинами з теми.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
08:29, 25 мар 2025
Батальйон тероборони Кам’янського району отримав антидронові рушниці та комплекс РЕБ від кам’янчан
16:06, 29 ноя 2024
Топ обсуждаемых
рф загрожує Україні «Калібрами» з Чорного і Середземного морів – загальним залпом 14 ракет
07:28, 14 июн 2025
07:42, 14 июн 2025
08:27, 14 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0