30% території України забруднено вибухонебезпечними предметами
За попередніми оцінками близько 30% території України або 174 тисяч км2 забруднено вибухонебезпечними предметами внаслідок російської агресії, з них 13,5 тисяч км2 – акваторія водних об’єктів.
Про це на брифінгу в Military Media Center повідомив заступник начальника відділу організації піротехнічних робіт ДСНС України Микола Дідик.
Наразі піротехніки обстежили більш ніж половину забруднених площ - 93 тис. га території та 7,5 тис. га акваторії виявивши знешкодивши 427 тисяч вибухонебезпечних предметів в тому числі протипіхотні міни, касетні боєприпаси, дистанційно встановлені міни.
Основні зусилля рятувальників зосереджено на розмінуванні звільнених населених пунктів та відновлення інфраструктури деокупованих регіонів. До цих робіт щоденно залучається понад 700 піротехніків та 200 одиниць техніки.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Безкоштовне харчування для всіх школярів: з 1 по 11 клас — уже з наступного навчального року
10:41, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0