"Мертві душі": на Дніпропетровщині виявлені медики, які "надавали послуги" неіснуючим пацієнтам
13 працівників однієї з лікарень області розробили схему, як отримувати бюджетні кошти за фіктивних пацієнтів.
В оборудці брали участь директорка медзакладу, начальник управління, завідувачі відділень та лікарі. Саме директорка розробила схему незаконного заволодіння бюджетними коштами.
Учасники схеми вносили до відповідних баз інформацію про надання медичних послуг неіснуючим пацієнтам. Надалі звіти надсилалися до Національної служби здоров'я України та були підставою для перерахування і виплати їм заробітної плати.
В ході перевірки було виявлено, що протягом 2021-2022 років за 623 фіктивних пацієнтів було нараховано приблизно 1 млн гривень.
Підозрюваним інкриміновано заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, створення та участь у злочинній організації, незаконне придбання, несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинені особами, які мають право доступу до неї (ч. 3, 4, 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209, ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 362 КК України).
Справу передано до суду.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У Камʼянському через влучання російського безпілотника у багатоповерхівку загинув 67-річний чоловік
07:59, 26 апр 2025
15:51, 12 май 2025
16:30, 8 май 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0